На зустрічі партнерів ССХ Україна розказали про успіхи та плани

16 жовтня відбулась довгоочікувана зустріч з партнерами та друзями ССХ Україна. Головною метою було познайомитися ближче, подякувати партнерам, розказати, які досягнення відбулися завдяки підтримці, проінформувати про плани.

Одним із ключових напрямків у розвитку ССХ Україна – є партнерство. Юлія Ніколайчук, директор ССХ Україна, ділилася інформацією про успіхи, досягнення та особливу увагу приділила свідоцтвам глобальної трансформації життя студентів, через знайомство зі служінням ССХ Україна.

Також вона нагадала основний фокус ССХ Україна на 2018-2019 рр.

Учнівство. Для ССХ Україна важливе виховання справжніх лідерів і найдієвіший метод сьогодні - це особисте наставництво.

Соціальне служіння. Допомога сиротам та соціалізація студентів перших курсів. Також підвищення громадської свідомості, як одна з важливих складових напередодні виборів.

Інтелектуальне євангеліє. Створити умови дискусії для пошуку істини.

Партнерство із церквами. ССХ Україна допомогає працювати зі стратегічною цільовою аудиторією - молоддю, зокрема студентами.

«Для мене була честь бачити усіх, кому не байдуже майбутнє ССХ Україна, значить майбутнє студентства, які є локомотивом змін в Україні. Дякую діючим партнерам та тим, хто нещодавно приєднався. Ми запрошуємо залишатися в команді, фінансово підтримувати ССХ Україна, таким чином смакувати плоди впливу разом. На сьогодні ССХ Україна існує завдяки індивідуальним донорам, не байдужим та жертовним по мірі своїх можливостей. Ви можете стати одним з них, тому я запрошую долучатися до партнерства!», - сказала вона.

Після новий фандрейзер Сергій Лєбєдєв звітував про статті витрат на загальні проекти та потреби роботи. Один з головних - найпотужніших євангелізаційний проект «Відкрий».

Про реалізацію детальніше розповів Олександр Жакун, менеджер проектів ССХ України: «Це друковане Євангеліє від Луки в сучасному перекладі, з додатковими заняттями, які можна проходити сам на сам з другом або в групі. Студенти ССХ вже почали розповсюджувати їх на різних заходах для молоді. Взимку 2019 року планується друк Євангелія від Івана, головною його темою буде - влада, що особливо актуально у світлі суспільно-політичної ситуації в країні. Цим проектом ми хочемо досягти 10 тисяч студентів за 4 роки». До речі, на реалізацію потрібно зібрати не менше 12500 $.

Якщо у вас є бажання підтримати служіння ССХ Україна:

LiqPay: 
http://ccx.org.ua/donate

ПриватБанк: 
4149 4978 5003 2014‬ (на ім'я Юлія Ніколайчук).
В коментарях обовя'зково вкажіть проект чи інші статті, які ви обираєте для адресування вашої пожертви.

Прес-центр ССХ Україна