Майкл Рамсден: Піклуйтесь про духовне здоров`я своє та тих кого ведете за собою

28 лютого в Києві відбулась закрита зустріч із Майклом Рамсденом, міжнародним директором RZIM, одним з директорів Оксфордського центру Християнської Апологетики. Його часто запрошують лектором з різних тематик в Білий Дім у Вашингтоні, НАТО в Брюсселі. Майкл також уповноважений проводити навчання та спеціальні тренінги серед євангелістів Європи, Середнього Сходу та Африки.

«Мої очікування від цього року великі, насамперед моєю ціллю є побудувати зв’язок між політичним життям та мисленням суспільства. Також цей рік наповнений розмовами з багатьма політиками, багато зустрічей з різними соціальними групами, для мене вкрай важливо їх чути», - зазначив спікер.

Він поділився висновками, проаналізував питання, які виникли в нього під час обговорення: чи є надія для українців? Лектор порекомендував вчитися робити порівняння -  «що ми мали й що маємо», робити зв'язок між правдою та уявою, будувати своєрідний міст, а також нагадав, що кожна моральна позиція має наслідки. Тому християнам варто обирати «битви», бо в деяких не потрібно брати участь, тому що часто потім трапляються непорозуміння.

В ході зустрічі Майкл поставив декілька запитань присутнім про те, як кожен бачить ситуацію в країні через 5 років? Яка кількість студентів поїхала з країни й чому? Чи є позитивні зміни у суспільстві? Кожен мав можливість висловити свою думку та спостереження.

«Продовжуйте вірити в кращий розвиток своєї країни. Піклуйтесь про духовне здоров`я своє та тих кого ведете за собою. Багато людей здаються перед викликом йти в політику, тому все більше зла проникає туди», - побажав наприкінці Майкл Рамсден.

Прес-центр ССХ Україна