Марк Драма дебютувала у Києві

Перша студентська вистава Марк Драма відбулася напередодні Великодня! Нагадаємо, Марк Драма — експериментальний театр, який демонструє виставу за Євангелієм від Марка. Перша вистава дебютувала у затишному залі Малої опери у Києві перед 50-ма глядачами. Команда з 15-ти акторів-аматорів настільки вжилася в ролі, що дійсно перенесла публіку на два тисячоліття назад.«У передвеликодній тиждень було корисно зобразити Євангеліє, що описує служіння та смерть і воскресіння Христа — всього за півтори години. Це була перша повна постановка Марк Драми поставлена режисером та працівницею ССХ Україна Поліною Бірюковою.

Такий формат — незвичайний театр, який надихає та відтворює оригінальні події Біблії», - кажуть в ССХ Україна.

 Деякі глядачі також поділилися відгуками:

«Вистава вразила, хоч і актори-аматори, вони зуміли відтворити атмосферу, яка дійсно занурює у біблійні події. Інколи було трохи моторошно (сцена з Розп'яттям, стук молотка, загашене світло), тому сповна пройнялася дійством. Коли дізналася, що вистава готувалася 3 дні — була приємно шокована, такий невеликий термін — і такий приголомшливий ефект!» - студентка.

«Хоча мені не бракує культурного життя, ця постановка — одне з кращих і найбільш дивовижних подій в моєму житті. І це не просто красиві слова. Дійсно, вистава дуже торкнулася мого серця», - Влад (грав роль Ісуса).

«Мене дуже здивувало як кожен старався і дійсно дуже добре відіграв свою роль! У мене було таке відчуття, що граю з професіоналами, але дійсно вони це робилося як для Бога, тому що навіть за гроші не вийде зробити від серця!» - студентка медичного університету, Роза.

Прес-центр ССХ Україна