Краківська підготовка львівських студентів: Занурення у Писання у «Марк таборі»

«Марк Кемп» проходив 22-25 лютого в Кракові. Суть цього Кемпу - індуктивне вивчення (метод вивчання з загального до детального Євангелія від Марка. Цього разу зі Львова поїхало 9 студентів. З них 8 активних ссховців та 1 студентка, що тільки почала відвідувати зустрічі з вивчення Біблії та відвідала табір англійської мови в Карпатах.

Більшість часу приділяли вивчанню розділів  з 1 по 4. Загалом поглиблювалися у Писання 25 годин. Одне вивчення в середньому тривало 2,5 години. Попри таку кількість часу студенти не виснажувались, адже в програмі було і прославлення, і короткий відпочинок.

Під час «Марк Кемпу» присутні працівники та студенти вчилися, як можна самостійно і разом з друзями, досліджувати Писання, щоб ще більше полюбити й захопитись Божим Словом. Таке занурення допомагало перед початком нового семестру спорядити та згуртувати студентів для служіння у своїх осередках.

Відгук однієї зі студенток говорить сам за себе: «Кемп був сповнений особливим настроєм, ми думали, сперечалися щодо різних уривків, спілкувалися, прославляли Бога. Маю надію, що кожен з нас отримав величезний заряд енергії і позитиву, щоб рухатися далі, постійно зростаючи. Мій вердикт - однозначно рекомендую всім пройти цю програму!».

Прес-центр ССХ Україна