Конференція СІЛЬ 2019: «Євангеліє, як стиль життя»

"Євангеліє це не лише назва книги про Ісуса, та навіть не церковна доктрина. Євангеліє – це стиль життя" - дослідженню цієї тези ССХ Україна присвятила зимову конференцію СІЛЬ 2019, яка й отримала відповідну назву «Євангеліє, як стиль життя». На конференцію з 28 січня по 1 лютого зібрілися  43 студенти з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Переяслав-Хмельницького, Бельць та Тирасполя. Протягом цього часу учасники вивчали як Євангеліє впливає на цінності, мислення та поведінку, до яких дій спонукає.

Цьому процесу сприяла насичена програма. Щодня студенти поклонялися Богу та вивчали разом Книгу пророка Малахії. Центральним елементом програми був головний семінар «Євангеліє, як стиль життя», який проводив пастор церкви Голгофа зі Світловодська, координатор руху City2City в Україні Бенджамін Моррісон. Протягом трьох днів він послідовно, біблійно та христоцентрично розкрив нам, що таке Євангеліє, як воно впливає на такі надважливі сфери життя як навчання, робота та … політика! Останнє дуже важливо в контексті того, що Україну цього року очікують президентські та парламентські вибори.

Окрім цього фундаменту на студентів чекали багато семінарів на вибір:

  • Благовістя через дружбу
  • Благовістя в релігійному середовищі
  • Благовістя через мистецтво
  • Апологетика
  • Міжкультурна комунікація
  • Як коротко та чітко розповісти Добру Звістку
  • Любити свого ближнього.

Також на студентів цього року чекав ярмарок проектів, до яких вони можуть долучитися, презентація нового проекту ВІДКРИЙ Євангеліє від Івана та практичне завдання в місті, під час якого треба було робити опитування на духовні теми та шукати можливість розповісти Добру Звістку. Наприкінці конференції 34 студенти взяли посвяту на служіння в ССХ Україна на найближчий семестр.

Окремим благословенням була участь трьох міжнародних студенток, що навчаються в Києві і Харкові. Це перший раз коли на СІЛЬ цілеспрямовано запросили англомовних студентів.

От що пишуть про цю СІЛЬ її учасники:

Бенджамін - чудовий спікер. Перш за все його зважене богослів'я, без перекосів в якусь сторону, христоцентризм в усьому, практичні речі, а не просто теорія. Корисним був семінар "Євангеліє і політика", а саме твердження, що все треба розглядати цілісно. І класно, що він розібрав найбільш поширені спокуси в цьому плані - більшість з них мені особисто були актуальними. Сподобалося вивчення Малахії - краще почав розуміти цю книгу. До цього я їй не приділяв уваги. Корисним був семінар Дениса Кондюка про арт-євангелізм. Для мене це нове, в Києві немає цього. Може і є кіноклуби, але не на такому рівні, пор який говорив Денис. Тому це була корисна інформація. Важливим було саме спілкування зі студентами. Для мене це новий досвід, як люди служать в інших регіонах, а також можливість подивитись на служіння ССХ Україна з висоти пташиного польоту, цілісно!

Роман, Київ

 

Сподобалася практичність семінарів, особливо тема «Благовістя у релігійному середовищі», а також, що був відведений час наодинці з Богом, прославлення, дуже сподобався головний семінар – торкнулися слова про важливість Євангелія у кожному дні.

Олена, Харків 

 

Був дуже задоволений вивченням Біблії! Це дуже корисно. Дуже сподобався спікер Бенджамін та його семінар. Точно корисним був семінар, про Євангеліє через дружбу. Після нього буду по іншому це робити.

Світозар, Львів

 

Особисто для мене великими плюсом було те, що спікери чітко викладали думку, ґрунтуючись на Божому Слові. Багато з цього відкликалося в моєму серці. Дуже вдала ідея виділити окремий час наодинці з Богом. Окремо дякую за завдання в місті – тепер в мене немає страху перед євангелізацією. Я знайшла багато нових знайомих і, сподіваюсь, гарних друзів. Це був чудовий час! Дякую Богові за кожного!

Таня, Одеса

 

Я дуже вдячна Богові за можливість відвідати конференцію СІЛЬ 2019. Мене торкнулася тема, що проходила крізь усю конференцію – Євангеліє, як стиль життя. Я отримала для себе відповіді на такі запитання: як розповідати Добру Звістку релігійним людям, як робити в університеті все для Господа та як бути сміливою в благовісті. Після конференції я змінила свій погляд на служіння в ССХ Україна та вирішила служити Господеві зі всім осердям!

Ксенія, Бельці

 

Ми щиро вдячні Господеві за можливість проводити СІЛЬ кожного року, вдячні жертводавцям і усім хто за нас молився, Дому Паломника в Брюховичах, спікерам, команді організаторів, волонтерам! 

Таня, Одеса

 

Кожен семінар був особливим, великим плюсом було - чіткий виклад думок спікерів на фундаменті Божого Слова. Багато що відгукувалося в моєму серці. Час наодинці з Богом - просто "вааау". Я знайшла хороших знайомих, в майбутньому, сподіваюся, хороших друзів. Вже немає страху перед євангелізацією.

Ксенія, Бельці     Прес-центр ССХ Україна.