Христос та Великдень - головні теги першого "Тижня місії" у Львові

Вперше за свою історію західний регіон CCX буде проводити “Тиждень Місії” у Львові. Його назва - “Googling Бог"; він розроблений з надією залучити студентів на інтелектуальному і особистому рівней до дискусії, особливо в цей час року, за тиждень до Великодня.

Багато студентів - навіть тих, які не беруть активної участі в житті церкви - приходять на сповідь чи Пасхальну службу на Великдень, і це є частиною західноукраїнської культури.

Ми сподіваємось, що завдяки нашій темі та запланованим подіям ми будемо взмозі скористатися цим стратегічним часом, щоб підштовхнути студентів до роздумів про духовні речі.

Основні події “Тижня Місії” відбудуться в понеділок та вівторок (2-3 квітня).

1 квітня, перед “Тижнем Місії”, наші студенти та волонтери зібрались о 5 годині вечора, щоб помолитися і підготуватись до запланованих вечірніх подій. Студенти також збиратимуться кожного ранку перед заходами, щоб поснідати, помолитися разом і підготуватись до дня.

“Тиждень Місії” буде проходити з понеділка по вівторок з 12:30 до 15:00. Студенти залучатимуть інших студентів до дискусій та запрошуватимуть їх на вечірні заходи біля університету ім. Івана Франка та Львівської політехніки. Це два найбільші університети у Львові.

Ці дискусії включатимуть обговорення ГОЛОВНОГО ПИТАННЯ, а також студентів будуть запрошувати взяти участь в опитуваннях та мистецьких проектах. Головне питання дня буде розміщене на великій дошці, і ми будемо просити студентів пройти опитування та проголосувати за питання дня. Після відповіді на запитання, студенти-християни запитають своїх однолітків, чому вони проголосували саме так і як це зв’язано з їхніми думками про Великдень.

Отже, питання понеділка: "Чи Ісус тільки міф, вчитель, дисидент, Бог?". Запитання вівторка: "Чи Ісус після розп'яття залишився мертвим у гробниці, був викрадений і схований, або воскрес?".

Студенти будуть просити інших студентів заповнити опитування про Великдень, а  мистецька команда буде робити малюнки та запрошувати студентів на вечірні події.

Водночас на вечірньому заході (кожного дня) відбудеться обговорення головного питання дня. Захід триватиме на вул. Гоголя 6/8, з 18:30 до 20:00 години. Спікером понеділка стане священослужитель и громадський діяч Павло Лозинський, який дасть чітку відповідь на питання дня, а також розкаже про Євангеліє.

Після його виступу студенти продемонструють невелику постановку про Ісуса, а за цим буде слідувати музичний виступ та особисте свідчення нашої музичної гості Брії Блессінг.

Ми запропонуємо студентам серйозно подумати про те, хто такий Ісус і чому Він закликає слідувати за Ним.

У вівторок ми проведемо вечірній захід у такому ж самому форматі, але будемо дискутувати на тему "Чи Ісус після розп'яття залишився мертвим у гробниці, був викрадений і схований, або воскрес?". Спікер - науковець та історик Михайло Хром'як, водночас співак та автор пісень Андрій Грифель дасть своє свідчення і порадує студентів музичним виступом. Всі наші гості та музиканти є жителями Львова.

Після того ми будемо запрошувати студентів взяти участь у більш детальних дискусіях та розмовах про Бога наступної середи 11.04 та у вівторок 17.04 та 24.04. Також ми запропонуємо студентам продовжувати брати участь у наших щотижневих зустрічах по вивченню Біблії, тижневому англомовному клубі та англійському таборі, який відбувається влітку.

Автор: Джеймс Алдерсон, місіонер InterVarsity у Львові.