Харків: "Тиждень місії" = "Тиждень Реформації"

З 27 лютого по 3 березня в Харкові відбудеться унікальний студентський проект "Тиждень місії", або "Тиждень Реформації".

Це серія щоденних креативних заходів на студентській території, головними з яких будуть обідні лекції в аудиторіях трьох університетів (Харківський національний університет, Харківський політехнічний інститут і Харківський національний педагогічний університет).

В цьому році центральною стане тема Реформації. Крім того, планується вечірнє кафе в центрі міста для всіх студентів Харкова.

Як Реформація вплинула на поширення освіти і розвиток науки, права жінок, цінність людського життя і розвиток цивілізації, сексуальну моральність і розуміння роботи, — про все це студенти дізнаються в стінах своїх університетів.

Вечірні теми побудовані навколо популярних питань щодо християнської віри. Це дає студентам можливість почути відповіді на їхні претензії до християнства.

Унікальність проекту надає його апологетичний характер: організатори не просто "проповідують",  а відповідають на реальні питання сучасної молоді про Бога, Біблію, вчення Ісуса Христа і церкву.

Теми спічів сформульовані гостро і відверто; вони мають позитивний відгук у невіруючих студентів, незважаючи на їх відверто християнський характер.

Проект унікальний і в тому, що всі заходи проводяться на студентській території і академічною мовою. Це дозволяє студентам побачити відсутність конфлікту між вірою і науковим пізнанням світу.

Зустрічі проходитимуть під гучною назвою «Християнство без цензури». Організатори цим наголошують на відкритості до складних питань щодо свого світогляду, а також виступають проти цензури на християнську думку в університетах.

Головним організатором "Тижня місії"/"Тижня Реформації" є міжконфесійне рух «Співдружність студентів-християн Україна», за підтримки десяти церков Харкова. Проект відбувається у Харкові вже втретє. Завдяки "Тижню" 1500 студентів почули Євангеліє.

"Студенти - це молоді люди, які шукають себе, формують свій світогляд. В подальшому, коли вони завершать навчання і почнуть працювати, вони формуватимуть наше суспільство і нашу країну, — наголошує Юлія Ніколайчук, директорка "ССХ-Україна". —Тому так важливо "вкладати" в студентів. Для формування цінностей потрібні особливі інструменти, які будуть ефективнми в студентському середовищі". На переконання Ніколайчук, якраз таким інструментом повинен бути «Тиждень Реформації» в Харкові.

За додатковою інформацією звертайтеся до Михайла Мєльнікова: +38 (095) 188-04-99, +38 (063) 42-49-333 (mykhailo.melnykov@ccx.org.ua).

Джерело: r500.ua