Гастон Еспіноза прочитав одеським студентам лекцію «Раса, релігія і вибори президента США 2016 року»

22 жовтня 2018 року на запрошення ССХ Україна американський професор Гастон Еспіноза прочитав лекцію «Раса, релігія і вибори президента США 2016 року» в Національному університеті «Одеська юридична академія». На зустрічі було більш ніж 50 студентів, серед яких майбутні політологи і соціологи. Доктор Еспіноза розповів про роль раси, статі і релігії в політичному житті США, і зробив висновок, що релігія, не зважаючи на процеси секуляризації, залишається важливим фактором в суспільстві.

На наступний день професор провів для всіх бажаючих відкриту лекцію в CLC café на тему «Клайв Степлз Льюїс і 4 види любові». Були присутні більш ніж 30 осіб. Він поділився тим, що писав своїм читачам автор «Хроніки Нарнії» і «Космічної трилогії» - Льюїс. Він ґрунтувався на текстах Нового Завіту і виділив 4 типи любові: «сторге» (сімейна любов), «ерос» (романтична любов), «філіо» (дружня любов) і «агапе» (жертовна або Божественна любов). Після лекції доктор Еспіноза запропонував всім пройти тест на визначення «мови любові». Це особистий спосіб, яким кожен індивідуум проявляє любов і турботу та яким чином хотів би відчувати її від інших.

Учасникам дуже сподобалася лекція, вони дякували спікера за корисний матеріал.

«Доктор Еспіноза відмінно впорався зі складним завданням. Він не просто розповідав правильні речі, але і зацікавив темою любові всіх присутніх. Кожен, хто був в аудиторії, уважно слухав з початку до кінця», - поділився Дмитро, студент Одеської Національної Морської Академії.

Нагадаємо, Гастон Еспіноза - доктор наук (Ph. D.), професор Коледжу Клермонт МакКенна в Каліфорнії, відомий у світі дослідник релігійного, громадського та політичної життя латиноамериканської громади Сполучених Штатів. Він автор 8 книг і 118 наукових публікацій, читав лекції в багатьох університетах США, Франції, Швеції та України, серед, яких Гарвард, Єль, Прінстон, Сорбонна, Університет Уппсала. Коментарі доктора Еспінози публікували такі відомі видання, як Лос-Анджелес Геральд, Чикаго Тібьюн, Бостон Глоуб і багато інших.

Прес-центр ССХ Україна.