English camp У Карпатах: як студенти вивчали мову та Євангеліє

Більш ніж 12 годин довелося їхати деяким з 70-ти студентів, щоб дістатися до табору. Серед них представники різних університетів та міст – Київ, Харків, Львів, Переяслав, Одеса. Всі приїхали зі своїми поглядами, віруваннями, цілями чи очікуваннями, щоб провести 5 захоплюючих днів у мальовничих Карпатах.

Команда з 17-ти працівників та волонтерів зробили все можливе, щоб цілі та очікування студентів збігалися з цілями ССХ Україна. Учасники покращували англійську, знаходили нових друзів, гарно проводили час, слухали Благу звістку про Ісуса, а також співали, вивчали уривки та підбирали кавалки мудрості з Біблії, ділилися історіями, думками та інтерпретаціями.

Слід зазначити, цього разу вивчення відбувалося за уривками з Євангелія від Івана. Студенти кожного дня проводили щонайменше 2 години в малих групах, де звучали цікаві питання, дискусії та обговорення. Деякі з лідерів були вражені історіями, зокрема історією Даші, що переживала проблеми з її сім’єю. Вона поділилася, що відчула зцілення внутрішніх ран, отримала море позитиву, нових друзів, а найголовніше, що познайомилась ближче з особистістю Ісуса.

Нагадаємо,  ССХ Україна проводить ці табори двічі на рік саме для того, щоб студенти як Даша мали нагоду відчути силу Божу, Його любов, силу прощення. Навіть найскептичніше налаштовані студенти вкінці табору не могли не помітити змін, що Господь проводив через Його слово та Євангелія від Івана.

Дивиться також відео ТУТ

Прес-центр ССХ Україна