Доктор Костаке Мілков провів публічні лекції "Віра і наука"в університетах Львова

15-16 листопада ССХ Львів в рамках співпраці з Балканським Інститутом «Віри і Науки» (BIFC), Македонія, проводила публічні лекції з доктором філософії Костаке Мілков (магістр гуманітарних наук і теології; президент Балканського Інституту Віри та Культури (BIFC), директор Ravi Zacharias International Ministries (RZIM); автор ряду книг і статей).

Спікер презентував тему: "Пристрасть до життя. На прикладі творчості Ван Ґога і життя Григорія Ніського". Лекції проходили в трьох львівських вищих навчальних закладах: ЛНМУ ім. Д. Галицького, ЛНУ Франка, НУ "Львівська Політехніка", які відвідали близько 200 студентів.

 

Також 15 листопада після лекції всіх було запрошено на "Інтелектуальну Каву", де 25 студентів з різних університетів і коледжів могли ставити питання до лектора і разом дискутувати над непростим питанням: "Бог і проблема зла. Якщо Бог добрий, то чому є стільки страждань у світі?". Для студентів це стало гарним майданчиком для пошуку відповідей на не легкі питання і затишним місцем для спілкування і знайомства один з одним за горням кави.

На наступний день ССХ Львів в "Story Cafe" вже відкривали для себе доктора Костаке, який почав писати історії для дітей, бо хотів, щоб його дочка зрозуміла цей світ і не боялась так сильно страждань. Перед молоддю був чоловік, який пережив жахливу аварію у своєму житті і зрозумів, що йому дано час, щоб знайомитись з людьми і любити їх. Учасники серйозно думали, сміялись і просто по справжньому надихались історіями. 

«Ми дуже раді, що стільки студентів впродовж лише 2 днів змогли почути доктора Костаке і переосмислити чого кожен прагне у житті, до чого його пристрасть, а також подискутувати на тему Бога і проблеми зла у світі. Ми вдячні викладачам, студентам і адміністрації ЛНМУ ім. Д. Галицького, ЛНУ Франка, НУ "Львівська Політехніка", які сприяли проведенню публічних лекцій. І сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому», - поділилися враженнями організатори ССХ Львів.

Прес-центр ССХ Україна