Анна Собецька: "ССХ Україна для мене - можливість розвивати свої здібності та допомагати іншим"

Привіт, мене звати Anna Sobetska, я відвідую заходити ССХ Україна вже протягом трьох років, з того часу як вступила в університет. Про студентську організацію дізналась від викладача англійської мови і вирішила відвідати Speaking club від CCX-UA: English Department, а потім вже і потрапила на захід «Movie night».

Саме завдяки ССХ Україна я більше почала дізнаватись про Ісуса. В літньому таборі в 2017 році, я вперше почала ретельно читати Біблію і розбирати її, а через рік зрозуміла, що хочу стали християнкою.

Табір від CCX-UA: English Department для мене - можливість розвивати свої здібності та допомагати іншим хоча б трішки більше дізнатись про Бога.

В цьогорічному зимовому таборі я мала можливість бути ведучою шоу, що для мене є великим і важлими кроком і це саме те, що мені подобається в наших таборах - ти маєш змогу спробувати себе в чомусь новому та відкривати в собі таланти.

Я почала думати про те чим буду займатись після випуску з університету, і дуже хочу робити щось корисне, поїхати кудись волонтером на рік.

Прес-центр ССХУкраїна