Алло, ми шукаємо студентських працівників!

Привіт, ми розширяємось, розвиваємось... ну і так далі. І нам потрібні талановиті студентські працівники!

Кого ми шукаємо

Ми шукаємо того, хто любить Бога і молодь, хто вірить, що студенти – стратегічна аудиторія, хто може впливати на свій виш та країну в цілому і бачить себе як студентського працівника в русі «ССХ Україна». Наразі є 2 вакантні посади на заміщення студентського працівника в Києві, але є можливість обрати Одесу або Львів.

Необхідні вимоги до кандидата:

 1. Повністю поділяє доктринальні основи, місію, бачення та стратегію "ССХ Україна".
 2. Має вищу освіту.
 3. Володіє українською та англійською (вище базового рівня) мовами.
 4. Відкритий до роботи у міжконфесійному контексті.
 5. Командний гравець, націлений на результат як особистий, так і всієї команди. Сприяє формуванню і розвитку стосунків, які ґрунтуються на принципах довіри та взаємодопомоги між членами команди працівників.
 6. Має навички міжособистісного спілкування.
 7. Має навички ефективної усної та письмової комунікації.
 8. Має навички вирішення конфліктів.
 9. Має досвід в організації та проведенні різних заходів.
 10. Має навички тайм-менеджменту. Вміє організовувати власний час і виконувати роботу у встановлений строк.
 11. Залучений у церковну діяльність. Церква підтримує бажання працювати в "ССХ Україна".

 

Обов'язки студентського працівника "ССХ Україна":

1) Розуміти і втілювати бачення, стратегію, цілі і завдання "ССХ Україна". Передавати бачення роботи "ССХ Україна", а також необхідні знання та вміння студентам тих вишів міста або регіону, в якому працює співробітник.

 • Нести Добру Новину в інститути та університети і навчити цьому студентів;
 • Знаходити віруючих студентів, передавати їм бачення "ССХ Україна", допомагати їм почати і підтримувати розвиток студентських груп в своєму університеті;
 • Бути відповідальним за своє духовне зростання, допомагати зростати у Христі іншим і своїм прикладом прищепити навички християнського учнівства студентам;

2) Навчати і готувати студентських лідерів і добровольців для подальшого зростання ССХ Україна і Церкви, бути відданим принципам студентського самоврядування в групах ССХ Україна.

3) Працювати над створенням бази фінансової та молитовної підтримки свого служіння, що складається з церков і окремих людей, наприклад, випускників "ССХ Україна". Регулярно писати, телефонувати і зустрічатися з цими людьми з метою інформування та отримання підтримки в служінні.

4) Організовувати разом з регіональною командою навчальні конференції і євангелізаційні проекти, дотримуватися правил корпоративного листування та внутрішньої політики ГО «ССХ Україна».

5) Виконувати правила дотримання бюджету та звітності про витрати; виконувати вимоги щомісячної, регіональної та національної звітності.

6) Бути в курсі подій, що відбуваються в країні і у світі, застосовувати християнські принципи до сучасних проблем студентства.

7) Підтримувати стосунки з широким колом християн в місті та регіоні: священнослужителями і членами різних церков, випускниками "ССХ Україна", представниками інших християнських організацій, і т. д, представляючи ССХ свого міста на публічних заходах, всеукраїнських чи регіональних конференціях («Не витрачай своє життя даремно», «Вогонь Надії», ГЛС і т. д.).
 

Що ми пропонуємо

 • Роботу у громадській організації, яка є частиною міжнародного руху IFES.
 • Роботу в команді посвячених та професійних працівників.
 • Офіс на лівому березі в Києві. В інших містах робота виконується з дому, адже основна частина робочого часу студпрацівника проходить у вишах чи під час зустрічей зі студентами.
 • Стабільну зарплату (70% гарантує організація, 30% - особистий збір підтримки).
 • Офіційне працевлаштування (через реєстрацію ФОП).
 • Оплачувану відпустку (24 робочі дні в рік) та вихідні у святкові дні.
 • Можливість навчання: перший рік – в Україні по власній програмі, наступні роки – на всесвітньому просторі, зокрема участь в Європейських та Євразійських програмах.

Зайнятість: Ненормований робочий день, 40-годинний робочий тиждень

Підзвітність: Координатор регіону

Зарплата: По результатам співбесіди

Чекаємо на Ваше резюме і супровідний лист з позначкою "студентський працівник ССХ Україна”:

Київ: marinka.gnat@gmail.com

Львів: irenahuseva@gmail.com

Одеса: alex.zhakoon@i.ua 

 

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Хто ми

"Співдружність студентів-християн Україна" – всеукраїнський громадський рух, який існує з 1992 року в Україні, і як міжнародний рух в 168 країнах з 1947року.

Наше бачення

Активні спільноти студентів-християн у кожному виші України, які трансформують свій університет, впливають на суспільство та оновлюють країну.

Наша місія

Дати можливість кожному студенту України почути Євангеліє та допомогти жити за його принципами.

Більше інформації про нас Ви можете знайти на нашому сайті: ccx.org.ua