7 березня: фантастична дискусія "Як заповнити церкви студентами?"

"ЯК ЗАПОВНИТИ ЦЕРКВИ СТУДЕНТАМИ?"

Питання, гідне докторської дисертації в якомусь серйозному університеті. Поки ці роботи пишуться, ССХ Україна прагне допомогти всім охочим ПРЯМО ЗАРАЗ.
Місія "ССХ-Україна" має СВІЖИЙ та НАДЦІКАВИЙ досвід, чим живе сучасне студентство і як це можна використати для місії.
7 березня, у вівторок, ми хочемо передати все це вам.
 
 
Отже, формат і учасники:
 
18.30-19.00: Виступ 2-х спікерів, які представляють "теоретичний" та "практичний" підхід у досягненні студентів. Про те, як в українських церквах уявляють "роботу" з сучасною молоддю, розповість Ольга Потырайло з київської SKEEMANS CHURCH, а от "практичні" підходи представить Марина Гнатишина, координатор ССХ в Центральному регіоні. 
 
ТЕМА: Що таке сучасна місія серед сучасних студентів? Які теми «зачіпають» і які пішли в небуття? Хто для студентів «герой» і хто «ворог»?
 
19.00-19.30: Панельна дискусія №1 - "теоретична".
 
Теми: «Чим благовістя студентам в 2017-му відрізняється від попередніх років революції та війни? (2013-2016)», «Як 2017-й використати для благовістя серед студентів, майбутніх лідерів?», "Наскільки адекватні наші ранішні техніки досягнення молоді та студентів зокрема?", "Про що краще говорити: про техніки євангелізації чи підходи?".
 
Учасники 1-ї дискусії: президент Християнського центру "Реаліс" Сергій Тимченко, координатор ССХ в Південному регіоні Александр Жакун та Федір Райчинець, завідувач кафедрою богослов’я Української євангельської теологічної семінарії. 
Запитання з зали - вітаються!
 
19.30-19.40: перерва.
 
 
19.40-20.10: Панельна дискусія №2 - "практична".
 
Теми: «Як будувати мости між общаґою та церквою?», «Що робити із застарілим іміджем церкви в студентському середовищі?», «Що ССХ робить для того, щоби церкви бачили студентів?», «Чого ми навчились під час Тижня місії: SWOT-аналіз».
Учасники 2-ї дискусії: молодіжний лідер церкви ЄХБ "Пробудження" Роман Пастух, директор англомовного відділу ССХ Поліна Бірюкова, координатор ССХ у Східному регіоні Михайло Мєльніков та студент НПУ ім. Драгоманова Владислав Кравченко.
 
Запитання з зали, як завжди, доречні.
 
20.10-20.30 – вільне спілкування за кавою.
 
Вхід - вільний, free, unentgeltlich.
 
Адреса: вул. Ділова, 5А, другий поверх (будівля поблизу м. Олімпійська, "Київська школа фотографії"). Детальний план, як дістатись вчасно:
 
 
 
Зацікавлені? Долучайтесь до події в соціальних мережах Facebook та Вконтакте, пройдіть миттєву реєстрацію і поділіться цією подією зі своїми друзями.
 
Чекаємо на вас! Запрошуйте друзів зі своїх церков!