Чому наприкінці року варто підтримати ССХ-Україна?

На минулому тижні в офісі ССХ панувала особлива атмосфера: тривав Тиждень фандрейзингу.
 
Фандрейзинг — англ. Fundraising) — процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), які організація не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для реалізації певного проекту або своєї діяльності в цілому (за дефініцію дякуємо “Вікіпедії”).
 
Ми аналізували питання, яке хвилює чиновників, студентів і кожну дорослу людину на планеті: ГРОШІ. Звісно, як неприбуткова організація, ми не можемо продавати, приміром, влітку кавуни та взимку костюми для Санта Клауса. Як підказує капітан Очевидність, ми послідовно служимо студентам-християнам і надаємо їм ресурси для ефективного служіння. Ми існуємо — кажемо з гордістю — за рахунок пожертв людей, які вірять в наше служіння, нам довіряють і хочуть підготувати нових лідерів для українського майбутнього.
 
 
Трошки розповімо, куди йдуть гроші, які ви жертвували й жертвуєте нам. Загалом в нашому затишному офісі є три великих сейфи (не буквально, звісно). В одного назва - “Адміністративний фонд”, в другого - "Зарплатний", а в третього - “Проектний”. 
 
Як легко можна здогадатись, перший використовується задля покриття адміністративних витрат, а також для частини зарплат. Сподіваємось, ви ще на заснули. Але визнайте: цей “сейф” реально важливий. Інакше б замість світла в нашому офісі й досі палали майданівські кострища (мирні, для обігріву, нас поки все влаштовує).
 
"Зарплатний" фонд покриває частину заробітних плат працівників, а також їхні службові витрати. А-от “проектний” сейф дуже зрозумілий. Гроші, що надходять у цей фонд, ми з чистим сумлінням пускаємо на розвиток лідерства й навчання, друковану продукцію, вивчення Біблії та “Відкрий” (ви ж знаєте, що це таке?).
 
Звісно, в нас є жертводавці із Заходу та місцеві друзі. Цікаво, що перших в понад два рази більше, ніж других (міжнародних — 192 організації/людини, українських — 82 організації/людини). 
 
 
Ми не вважаємо, що це нормально. Якщо ССХ-Україна служить українським студентам і українським християнам загалом, то саме місцеві послідовники Христа перш за все відповідальні за підтримку служіння.
 
Коротше кажучи, ми підійшли до важливого для нас питання: чому варто інвестувати в ССХ-Україна?
 
Відповідь №1. Таким чином ви вкладаєте у наступне покоління лідерів-християн. Зустрічі, конференції та навчання за сприяння ССХ-Україна у майбутньому "відгукнуться" лікарями, керівниками підприємств й вчителями, які свідчать про Бога на робочому місці та не беруть хабарів. Будують країну, в якій хочеться жити. 
 
Відповідь №2. Через підтримку осередків студентів-християн в українських вишах ви збільшуєте кількість учнів Христа. Кожен "наш" студент не боїться свідчити про Бога: для цього в нього є усі необхідні ресурси. Та й наш телефон теж.
 
Можна написати ще й відповіді №3...16, але скидається на те, що все й так зрозуміло. Зайдіть на закладку "Пожертвувати" нашого сайту і долучіться до вже нашої спільної роботи! Також пишіть свої запитання під цією статтею у коментарях в Facebook та Вконтакте