Запрошуємо в табір, після якого ви знайдете спільну мову з Вуйчичем та Янсі!

Довгоочікуваний англійський літній табір ССХ стартує вже за 2 тижні! З 2 по 8 липня студенти з різних українських міст відпочиватимуть з користю, практикуючи англомовні навички спілкування.
 
Усе відбуватиметься на мальовничій базі, оточеній лісом, лише в 30 хв від гамірного міста Лева.
 
 
А тема проекту — 'More Than', тобто "Біль ніж..."... щось. 
 
Щодня ми спілкуватимемось на такі теми як: "більш ніж наше розуміння", "більше ніж почуття", "більше ніж просто існування" та інші.
 
Програма насичена: 6 днів семінарів з різними рівнями англійської, зустрічі за інтересами, командобудівні завдання (teambuilding), тематичні вечори, дискусії в малих групах, дослідження Біблії та квести в місті. Команда ССХ складається з місцевих працівників і волонтерів, волонтерів зі США та британських студентів. 
 
 
На меті організатори мають розвивати українських студентів, які прагнуть продовжувати практичне навчання влітку, тому роблять його доступним для студентів.
 
Окрім мовних навичок, ми допомагаємо студентам критично мислити і адекватно ставитися до подій та ідей навколо нас.  Ми демонструємо, що стоїть за християнським світоглядом через дослідження біблійних уривків та обговорення переконань, що там висвітлюються.
 
Зацікавились? АБСОЛЮТНО уся інформація доступна на сторінці табору More Than у Фейсбуці.