Ми щасливі, що Україна і світ святкують Різдво разом — ССХ Україна

Україна і світ святкують Різдво разом.
Під таким гаслом українці завтра вийдуть на центральні площі по всій Україні. 
 
А ще вчора ми виходили, щоб боротися за свою свободу під час Революції гідності. А сьогодні ми йдемо поклонитися Творцю, проголосити Його своїм Спасителем, принести Йому дари та шану. 
 
Мало хто проведе святкування за домашнім столом саме 25 грудня. Це станеться "по старинці" саме 7 січня. Але ми сподіваємось, що від публічного, загального святкування це перейде згодом в особисте та сімейне визнання свята
Отож, поки українці святкують двічі: 25 грудня - публічно на площах (це більше час євангелізаціі для нас), а 7 січня - це домашнє сімейне свято.
 
 
В цьому більше плюсів. Це шанс відійти від заскорузлих традицій і вникнути в зміст того, що ми насправді святкуємо. Це можливість поставити на перше місце прихід Спасителя Ісуса Христа, а не помпезний та магічний прихід Нового року.
Нас хочуть скорити та поставити на коліна перед загарбниками та бідністю, але свободолюбиві українці готові стати на коліна лише перед Богом, Творцем всього, і нашим Спасителем.
 
Від імені нашого руху "ССХ Україна" вітаю Вас з Різдвом Христовим і запрошую в смиренні серця прийти до престолу народженого Царя, даного нам Спасителя, і знайти в цей час досконалу втіху та надію.
 
Лише сильні готові скоритися. Лише сильні, але смиренні визнають свою слабкість і віддають всю славу Господу.  Бо так багато любові проявлено до нас: Бог став людиною, прийшов бідним та безпомічним малям в жорстокий світ, де Його з народження шукали, щоби вбити. Він народився в хліву, щоб і бідний, і багатий мав шанс прийти до Нього.
 
Ісая говорить про прихід Сина Божого: "Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім'я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру" (Iс. 9:6). 
 
Син Божий прийшов в світ для нас і ради нас, і в цьому Божа любов. 
Давайте віддамо Йому всю владу, честь та хвалу.
Христос народився! Славімо Його.
 
Юлія Ніколайчук, виконавчий директор Співдружності студентів-християн України — від імені колективу.