27 травня - Національний день молитви за Україну!

Молитва – це милостивий дар та великий привілей, даний Богом. Створивши Церкву, Господь Ісус дарував їй владу Свого Імені та право звертатися з молитвами прохання до Всевишнього Бога Творця і Царя Всесвіту. «І, коли що будете просити в ім’я Моє, те одержите, щоб Отець прославився в Синові» (Iван.14:13).

Молитва віри є потужною духовною зброєю, спроможною руйнувати діла сатани та змінювати хід історії. Особливу силу має спільна молитва віруючих людей, про що яскраво свідчить Біблія та історія людства!

Тут і далі - світлини з Національної молитви 2016 р.

Сьогодні, в час великої політичної й соціально-економічної скрути, Господь дарує Церкві та народу України унікальний шанс на власні очі побачити силу спільної молитви віри до Бога. Стан тотальної зневіри в людей, корупція і повільність реформ , розчарування у західних партнерах та виснажлива війна на сході країни спонукає нас продемонструвати світу велич і всемогутність нашого Бога, Який єдиний може врятувати та підняти нашу державу. 

Метою Національного Дня Молитви за Україну є молитовне єднання усіх Церков та всього народу заради спасіння і відродження нашої країни. Ми всім серцем віримо, що Господь почує нашу молитву та дарує мир і добробут українській землі.«І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім'я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2Хр.7:14) 

У Києві Національна молитва проходитиме за адресою: ПАЛАЦ СПОРТУ, 27 ТРАВНЯ 2017, ПОЧАТОК О 17:00.

Також долучайтеся в цей день до посиленої молитви за Україну у своїй родині, колі друзів та братів і сестер! 

Докладна інформація на сайті: prayforukraine.com.ua. З організаційних питань звертатись за телефоном: +38(067) 800-3780 або електронною поштою: info@prayforukraine.com.ua. Молитовні зібрання будуть проходити  також в інших містах по всій Україні.

Декларація Національного Дня Молитви за Україну 2017:

МИ ВIРИМО, що Бог хоче бачити Україну вiльною, мирною, єдиною, неподiльною; фiзично i морально здоровою, соцiально-справедливою, правовою, демократичною; духовно, культурно, науково, екологiчно розвинутою та економiчно процвiтаючою державою.

 

МИ ПЕРЕКОНАНI, що iснуючi проблеми в Українi не можна подолати лише полiтичними, вiйськовими або дипломатичними засобами, aлe вони можуть бути вирiшенi Всемогутнiм i Милосердним Богом, якщо ми разом, як один народ, в смиреннi та упокореннi, з вiрою звернемося до Нього у прохальнiй молитвi. Друга книга Хронiк 7:14 : «і впокоряться люди Moї, що над ними кличеться Ім'я Моє, i помоляться, i будуть шукати Ім 'я Мого, i повернуть зі злих своїх дорiг, то Я вислухаю з небес, i прощу їхнiй грiх, та й вилiкую їхнiй Край!»

МИ МОЛИМОСЯ I ПРОДОВЖУЄМО МОЛИТИСЯ БОГУ В ПОКОРI:

·     за покаяння та смирення перед Богом

·     за впровадження Бiблiйних цiнностей в ycix сферах суспiльного життя;

·     за зупинення вiйськової агресiї та кровопролиття на сходi України;

·     за припинення поширення неправди та манiпуляцiй у засобах масової iнформацiї;

·     за вiдновлення територіальної цiлiсностi України;

·     за встановлення миру та спокою на українськiй землi;

·     за принесення в серця людей зцiлення та прощення;

·     за допомогу людям у примиреннi та порозумiннi мiж собою;

·     за очищення України вiд корупцiї, кримiналiзацiї, клептократiї та oлirapxiї;

·     за пiдняття мудрих та моральних полiтикiв в Українi;

·     за утвердження справедливостi, законностi та демократiї в державi;

·     за пiдняття духовностi, моралi та християнських цiнностей в ycix сферах суспiльства;

·     за змiцнення iнституту ciм’ї в Українi;

·     за виведення України з кризи та її економiчне процвiтання;

·     за благословення всiх дiтей, пiдлiткiв та молодi в Українi;

·     за схилення сердець ycix людей до вiри та покаяння перед Богом.

Ця декларацiя є вiдкритою, до неї можуть приєднатись: церкви, служителi, полiтики, бiзнесмени, активiсти, будь хто, хто готовий до молитви в покорi перед Богом.