В найсвіжішій книзі про Реформацію "ССХ" згадана як приклад служіння студентам

"Співдружність студентів-християн України" згадана у книзі "Реформація: Успіх Європи і шанс для України" як приклад успішної взаємодії викладачів та студентів, які сповідують християнську віру. 

Згадане видання є збірником статей 19-тьох авторів з 4 країн; книга присвячена позитивному впливу Реформації на різні ділянки історії Західної Європи та її невід'ємної частини - України.

Автори фрагменту, де пишеться про "ССХ Україна", — Петро Сельський, Олег Шеремета та Анатолій Телев'як — аналізують, зокрема, принципи Реформації у розвитку медичної галузі України. Дослідники наголошують на тому, що церква неодмінно повинна взаємодіяти з навчальними закладами.

"Це особливо актуально, виходячи із сучасних викликів у медичній науці щодо етики і моралі із таких питань, як евтаназія, трансплантація, генетичні дослідження, екстракорпоральне запліднення, клонування та низка інших" (К., 2017, с . 166).

Автори наголошують: незважаючи на потуги ліберального богослов'я, українським церквам варто долучатись до спільних з університетами заходів.

Єдиний "добрий", цитуємо, приклад таких проектів — це "Співдружність студентів-християн".