День студента: наше з вами свято!

Ви вже чули це привітання кілька разів. В аудиторії, в офісі і по дорозі в черговий корпус, який может бути поруч, а може й не дуже.

Друзі, своїм побажанням ми не винаходимо ровера: просто вітаємо вас з ДНЕМ СТУДЕНТА!

Але ось зненацька ми зустрілись із проблемою. Виявляється, в Україні немає дня християнина-студента. Тому ми скажемо дещо й про це. 

 

Як і звичайні студенти, ви - майбутня еліта. Як і звичайні студенти, за десятиліття ви будете директорами комунальних підприємств (може, вам щось вдасться з ними зробити), гіпермаркетів і численних ТОВ-ПП-ФОП.

Але, на відміну від звичайних студентів, в вас є духовний стрижень, який ви маєте пронести крізь все навчання. Це і рятівна віра у Христа, і моральний компас, і сумління, яке вам дуже знадобиться, коли ви отримаєте свій завітний диплом бакалавра-магістра. А останні відчайдухи - й доктора!

Підпис: "Хто Ісус був за професією? Студентом! Він жив 30 років з батьками, носив довге волосся й коли щось робив, це було чудом!"

 

Як очільники комунальних підприємств, ви нарешті зможете правильно будувати дороги (а не як трасу Київ-Умань), їх потім чистити (треба приклади?) и за ними доглядати. Як керівники комерційних контор, зможете платити людям справидливу зарплатню. Як директор ТОВ, - служити Богу своїми вміннями і взаєминами із людьми. 

 

Але найважливіше - на роботі ви лишаєтесь християнами, які на питання "Чому ти робиш все по-іншому?" відповідать так: "Це не я, це мій Спас Христос". Але поки ви - студенти. І сьогодні ваш День. Хай Богу буде вашим найкращим викладачем й екзаменатором. Він добрий!