Десант добра. "Тиждень місії" у Харкові та Києві стартував!

Отже, ледь не найочікуваніша подія цього року розпочалась — студенти Києва та Харкова беруть участь у "Тижні місії". Це спеціальний проект "ССХ-Україна", спрямований на досягнення студентів-нехристиян в їхній alma mater. 
 
 
Цього разу в Києві "Тиждень місії" "розтягнувся" одразу на три виші: Лінгвістичний університет, Шевченка та Драгоманова. На зустріч в першому — разом із організаторами — прийшли до 30 студентів. "Цвяхом події" був ССХ-ський місіонер зі Львова Джеймс Алдерсон, який спілкувався із учасниками на тему міфів довкола Біблії. Не секрет, що чимало людей вважають цю книгу "найжорстокішою книгою в світі". Джеймс непогано "пройшовся" по цих забобонах. 
 
 
Не менш цікавими подіями пригостили студентів-християн й наші колеги у Харкові. Проект наших східних друзів дістав провокативну назву "Християнство без цензури" і був доступних в трьох харківських вишах: ХНУ, ХЮУ та ХНПУ.
 
 
Вдень ССХ-Україна провела в місті жваву дискусію на тему "Кому потрібна освіта?", а ввечері студентів зібрали обговорити надцікаве питання "Навіщо вірити у Бога, якщо в мене і так все є". 
 
 
Отже, вже у вівторок "Тиждень місії" в Харкові та Києві дістане друге дихання. В столиці України вдень успішно розвіюватимуть міф на тему "Рецепту щастя не існує". А у Харкові міркуватимуть, чи має жінка гідність та чи є християнство єдино можливим шляхом до Бога!
P.S. Хочете бути в центрі новин про "Тиждень місії"? Підписуйтесь на сторінку "ССХ-Україна", а також на Facebook-посольства регіональних наших підрозділів "ССХ-Київ" та "ССХ-Харків".