Ми - вам. "ССХ Україна" ділиться передовим досвідом з Київською богословською семінарією

У вівторок директорка "ССХ Україна" Юлія Ніколайчук, координатор ССХ у Центральному регіоні Марина Гнатишина та працівник місії Сергій Лебедєв відвідали Київську богословську семінарію (ВСЦ ЄХБ).
 
В контексті курсу "Молодіжна робота" Ніколайчук прочитала лекцію студентам 1-го та 2-го років навчання.
 
Лектор поділилась 25-річним досвідом в роботі організації зі студентами. При цьому - не приховувала помилки, підбадьорюючи курсантів не боятись експериментувати і бути творчими у взаємодії з молоддю. 
 
 
Представниця "ССХ Україна" розповіла спудеям про проекти творчого євангелизму в контексті роботи з постмодерністською аудиторією. Серед них: флешмоби, "Тиждень місії", колесо світогляду, креативні опитування з чаєм та іграми, безкоштовна кава за 5 питань і так далі. 
 
 
Під час виступу Ніколайчук мотивувала переходити від публічного євангелизму до особистого. При цьому вона продемонструвала один з ключових ССХовських ресурсів - Євангеліє від Луки "Відкрий. Вияви сам". 
 
 
"Надіємось, що слухачі, зокрема, ті хто зараз вчаться, втілять то в своїх світських вишах, а церковні служителі розпочнуть при своїх церквах студенське служіння, чого поки майже не існує при церквах, на жаль", - каже директорка ССХ Юлія Ніколайчук.
 
Дякуємо Київській богословській семінарії за інтерес до молодіжного євангелизму та довіру! Будемо співпрацювати!