Одеські ССХовці рвуть шаблони посланням про цілодобове християнство

6-7 жовтня в Молодіжному центрі НЄЛЦУ в селі Петродолинське під Одесою відбулася щорічна осіння конференція ССХ "Біблія і життя".

Цього разу девізом конференції була фраза "Християнин 24/7".

Просто гляньте: світ стрімко змінюється, стає все більш швидким і насиченим. Як жити в цьому "прекрасному новому світі", не втративши себе і віру в Христа?

Головним спікером на конференції був пастор Церкви Голгофи міста Світловодськ і координатор руху City to City в Україні Бенджамін Моррісон. Лектор провів нас Біблією і пояснив, що є істинним поклонінням і як ми можемо неправильно розуміти його суть.

Ми вчилися застосовувати принципи життя в поклонінні в повсякденних справах: навчанні, роботі, взаємодії з державними органами і т. п.

Бути християнином 24/7 - складна праця, але це те,  до чого ми покликані.

Разом з координатором «ССХ Україна» у Південному регіоні Олександром Жакуном ми досліджували, як діє Божа благодать на прикладі життя апостола Павла і автора знаменитого гімну "О, благодать" Джона Ньютона. Крім того, ми вчилися свідчити про те, як ми зустрілися з Христом і як ця зустріч продовжує впливати на наше життя.

Працівниця ССХ Наталія Мягка вела нас у вивченні складного уривка Лк 18:18-30. Діалоги Ісуса з багатим чоловіком і учнями викликали багато питань і дискусій. Чи можуть врятуватись багаті люди? Що саме їм заважає увійти в Царство Боже? І які благословення отримають у своєму земному житті ті, хто жертвують заради Христа найцінніше? Не на всі з цих питань є однозначні відповіді, але ніщо не повинно стати на місце Бога в нашому житті, адже Він хоче благословити нас повноцінним життям в Собі.

Водночас співробітник ССХ Тетяна Петрова нагадала про важливість Великого Доручення в житті кожного християнина. Ми подивилися короткометражний фільм "Загублені в морі", який ілюструє різне ставлення християн до своєї участі в місіонерському служінні і вчилися тому, як звати своїх товаришів по навчанню на євангелізаційні проекти.

Крім того, студенти могли ближче познайомитися з такими ресурсами «ССХ Україна», як "Тиждень місії", "Проект 1517" і "Відкрий".

Конференція була не тільки місцем навчання, а й змістовного спілкування. Студенти різних вишів ближче знайомились один з одним ближче і проводили спільно час.

Ми вдячні Богу за всіх 11 студентів, які змогли вирватися на ці вихідні, за спікерів та затишне місце для проведення конференцій.

«Завдяки конференції «Біблія і Життя» я мала чудовий час з Богом, познайомилась з чудовими людьми і дізналась, як бути християнкою 24\7 у всіх сферах свого життя. Я усвідомила, що найголовніше - тепер я знаю, як правильно свідчити людям, євангелізувати та приводити їх до Господа!», - підсумували свої враження після конференції Ірина, студентка Християнського гуманітарно-економічного відкритого університету.

Автор: Олександр Жакун, координатор "ССХ Україна" у Південному регіоні.